Pisanie o sobie jest sporym wyzwaniem

Że ukończyłem tą i tamtą szkołę? Że pracowałem tu i tam? W istocie, mógłbym napisać cokolwiek. Znajomi odbiorą to jako żart, a nieznajomi uwierzą.

W dużym skrócie, jestem nauczycielem, wychowawcą, a także managerem i przedsiębiorcą. Urodziłem się i wychowałem w Warszawie, od zawsze mieszkam na Pradze i nie mam psa. Będąc nastolatkiem uprawiałem zapasy (ukłony dla sekcji zapaśniczej LEGIA, to było 6 wspaniałych lat). Ukończyłem liceum Batorego, gdzie przez kilka lat, po ukończeniu studiów, realizowałem się w roli nauczyciela i wychowawcy. Uważam zresztą, że bycie wychowawcą jest kwintesencją pracy pedagoga i jednym z najciekawszych wyzwań jakie stanęły przede mną w zawodowym życiu. Po odejściu z „Batorego”, na niemal 10 lat związałem się z Gimnazjum i Liceum im. Tadeusza Reytana w Warszawie.

Współpracuję z Values - Grupą Firm Doradczych, prowadzę JS & CO Dom Wydawniczy oraz (z Jackiem Santorskim) akademicki program podyplomowy w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej – Akademia Psychologii Przywództwa. Jesienią 2019 roku uruchomiłem także program rozwojowy dla młodzieży o wdzięcznej nazwie !@#$% (www.shift12345.pl)

Nie można więc powiedzieć, że się nudzę. Wiele osób mi w życiu pomogło, staram się więc robić to samo. Być dla innych wsparciem i umieć czerpać ze wsparcia innych. Kolekcjonuję momenty, a nie rzeczy.